Mládež baseball tryout drills

Přehled

V sportu mládí baseballu, ligy a organizace chtějí provést hodnocení dovedností mladých hráčů před tím, než budou zařazeni do týmů. Tato hodnocení dovedností – nebo zkoušek – mohou určit, na jaké úrovni jsou děti umístěny, nebo zda mají dovednosti, aby se ochránily před pálkovanou nebo míšenou koulí. Tryoutové cviky zahrnují úder, polohování, házení a běh.

Fielding Drill

K posuzování toho, jak dobře dítě může vylézt pálkovanou kouli, je požádán, aby naplnil pět míčků a tři kuličky. V mnoha případech se výcvik v terénu provádí v zimních měsících února a března. V důsledku toho můžete provést tyto cvičení uvnitř. Oblékání batované basebalky uvnitř je pro mladého skutečně jednodušší, protože na podlaze v posilovně není žádný špatný chmel. Mouchové míčky mohou být mlátit nebo hodeny. Každý mladík dostane stupeň 1 až 5, přičemž 5 je nejvyšší skóre.

Vrtání a vrtání

Vrtací vrtačka se obvykle provádí ve spojení s vrtačkou. Po každém polovičním míči je hráč vyzván k tomu, aby hodil míč na střelnici umístěnou 40 až 50 stop. Hráč je hodnocen na přesnosti a síle svého hodu. Později ve zkoušce je hráč požádán, aby prokázal své dovednosti v pitchingu. Na simulaci hromady mládežnických baseballových zápasů se používá vnitřní halda. Zachycovač je umístěn 45 stop a hráč je požádán, aby hodil pět hřišť. Ona je posuzována na přesnost, rychlost jejích hřišť a celkovou efektivitu.

Bitevní vrtačka

Hráčův schopnost bít je posuzována na 10 výkyvů odebraných v kleci. Spíše než jen vstupovat do klece bez zahřátí, hráči se houpají na baseballs na odpaliště a na Wiffle koulí předtím, než vstoupí do klece. Poté těsto zasáhne koule. Baterky jsou posuzovány na jejich schopnost kontaktu a zasahování za moc, stejně jako jejich forma.

Běžící vrtačka

Je důležité znát rychlost hráčů. Rychlost pomáhá hráči v terénu pronásledovat míč na hřišti a spustit základny. Časování hráčů na 30-ti tréninkových tratích pomáhá trenérům a manažerům vyhodnocovat celkovou rychlost hráčů. Celková rychlost hráče nemusí být známkou schopnosti hráče provozovat základny, což je z velké části založeno na znalostech, instinktech a důvěře baseballu. Přesto, má-li hráč takové vlastnosti, má rychlost, která mu pomáhá stát se lepšími hráči.