Mládež vlajka tipy koučování fotbal

Přehled

Typicky mládežnické fotbalové týmy mají dva nebo tři samostatné hráče, poměrně málo průměrných hráčů a nemnoho, kteří jsou nadšeni, ale nejsou nadaní fyzickými schopnostmi. Trénink může mít úspěch tím, že navrhne trestný čin, který vyhovuje schopnostem jeho hráčů a vyučuje jeho obranné hráče o jejich specifických odpovědnostech a o tom, jak hrát jako jednotku. Fotbal mládeže je zkušeností s růstem a trenér by měl zajistit, aby byly postupy organizovány a informovány.

Fotbalová učebna

Trenér by měl mít pravidelné zasedání, aby diskutovali o hře a ujistili se, že hráči vědí, jaká je řada scrimmage, co je offside a rozdíl mezi dobrou hrou a tou, která vede k trestu. Úkolem trenéra mládeže je učit základy fotbalu a to zahrnuje seznamování hráčů s pravidly a diskusi o tom, jak se hra hraje.

Základní přestupek

Fotbalový přestupek mládežnické vlajky vyžaduje tři základní hry: tažení, střední běh a pauza. Zmáčknutí je běžící hra, kterou lze volat na pravou nebo levou stranu pole, prostřední běh může být vyvolán na obě strany středu a přechodová hra může být vyvolána na pravé nebo levé straně přijímače. Tyto hry by měly být praktikovány proti různým defenzivním vyrovnáváním, dokud časování nebude jasné a hráči nebudou znát své blokační úkoly. Trénink může dosáhnout účinného přestupku tím, že hraje a hraje volání nekomplikované.

Nastavení obrany

Tři oblasti, kde je obrana zranitelná, jsou na konci, uprostřed a vzadu, kde je dlouhá průjezdná hrozba. Trenér by měl přiřadit týmovým nejlepším sportovcům, aby hráli v obranných koncových pozicích, nejsilnějším hráčem týmu jako strážcem nosu a nejrychlejším hráčem na roveru. Proveďte v každé cvičení vlajkové tréninkové cviky, hráči se musí naučit své úkoly a techniky, jak se dostat na nosič míčů.