Mládežnické aktivity pro chlapce

Přehled

Při práci s dětmi a dospívajícími se seznamte s aktivitami, které vám navrhují. Při zkoumání různých typů aktivit se ze svých reakcí naučíte, které z nich rezonují. Chlapci obvykle mají spoustu energie, takže oceňují činnosti, které jim umožňují vypálit některé z nich, zatímco se spojují jako skupina. Kluci mohou také těšit tišší a jemnější úsilí. Nechte své cviky rád a nelíbí.

Aktivity v oblasti budování týmu

Když máte skupinu chlapců, snažte se je spojit a naučit se vzájemně důvěřovat týmovým cvičením. Připomeňme jim, že budou pracovat jako spoluhráči, a nikoli pro tyto aktivity. Skulptérské lovy, kompletní s kompasemi a mapami, jsou vynikající teambuildingovou aktivitou s konkurenční výhodou. Letterboxing je typ lovu, který mohou všichni chlapci udělat společně jako jeden tým. Pošlete každou skupinu ven s jedním nebo více dospělými z bezpečnostních důvodů. Přestupové závody povzbuzují chlapce, aby se navzájem povzbuzovali a zároveň vynaložili maximální úsilí. Kempové výlety jsou zábavné a naučí se významným družstvům, jako jsou stánky a ohňostroje.

Sportovní aktivity

Přestože atletičtí kluci se často těší týmovým sportům, jako je fotbal, baseball, basketbal a fotbal, chlapci, kteří jsou méně fyzicky fit, by se mohli vyhnat návrhům, byli dobře vyznáni tím, že byli vyloučeni z toho, že byli vybráni naposledy pro tým a nebyli schopni udržet krok Se spoluhráči. Všichni chlapci ve vaší skupině se mohou těšit na nekonkurenční fyzické aktivity, jako je plavání nebo hraní různých značek. Mladší chlapci často hrají hry jako “Matka, máji?” “Sledovat vůdce” nebo “Červené světlo, zelené světlo, Sharks and Minnows” je další hra, která je nekonkurenční: chlapci se pokoušejí projít “oceánem”, kde jeden hráč, žralok, označuje tolik minnows jako Předtím, než se dostanou na druhou stranu. Označení hráči se také stanou žraloky, takže nikdo není “mimo”, zatímco čeká na konec hry.

Činnosti Společenství

Vaše skupina chlapců se může naučit důležité dovednosti a zároveň pomáhá členům jejich komunity. Pokud se vaše skupina skládá ze starších chlapců, spřátelte staršího člověka a dokončete potřebnou práci v jejím domově, jako je čištění žlabů, hrabání listů, výsadba trávy nebo sněhová lopatka. Chlapci společně sbírají plechovky pro recyklaci a pomocí výtěžku Nakupovat jídlo pro místní potravinářskou komoru nebo polévku. Dobrovolně přinášíte jídlo nebo navštěvujte ty, kteří jsou doma. Podněcujte k chlapcům, aby se naučili řemesla, jako jsou pletení klobouků pro předčasně narozené děti nebo šití malých deky pro dětskou nemocnici. Přijměte rodinu, která se potýká s prázdninami, a odvezte chlapce, aby kupovali a doručovali jídlo a dárky pro rodinu. Tyto aktivity podporují pocit dobré vůle mezi chlapci, učí je empatii a povzbuzují je, aby pomáhali druhým v budoucnu.