Mládí baseballu catcher cvičení

Blokování bez míče

Pozice chytače je fyzicky i psychicky náročná pro dospělé. U mladého hráče může být chytání velkým úkolem, pokud hráč nerozvinul základní pozici. Od učení se zablokovat míč v nečistotě, vystupovat z squatu a střílet míč na druhou základnu, musí být mechanika, která se chytá, učit brzy opakováním a cvičením během cvičení.

Hokejový brankář

Jedním ze základních principů, které je třeba nejprve naučit při hraní catcheru, je zablokování míče. Před pokusem o zablokování míče se však hráč musí naučit správnou formu. Nechte mladého chytáka zajíždět za talířem v plné rychlosti, když trenér říká, kdy klesnout nebo stoupat v určitém směru, aby zastavil míč.

The Throw Home

Toto cvičení má být provedeno poté, co se mladý lovec naučí správnou blokovací techniku ​​bez použití míče. Nechte zachycovač za dřevěnou desku za plovoucí deskou, nastavte jeden kužel na každé straně záchytného zařízení, rovnající se šířce obou těstovin a nechte trenažér na koleno 20 až 30 stop před sebou s lopatou lopat. Trenér by měl házet koule na náhodných místech mezi kužely, některé v nečistotě a některé ve vzduchu. Házejte 20 míčků a počítat, kolik “cílů” to dovolí.

Házení do druhého

Ve většině mládežnických ligových soutěžích je zakázáno, aby lovec blokoval talíř předtím, než má míč. Záchranář musí vědět, kam má stát, v závislosti na tom, odkud míč přichází. Pomocí plného pole hráčů praktikujete míče ze všech směrů pole, včetně outfieldu, a pak označte bežec na tabuli. Zachycovač by měl vždy nechat svou masku bezpečně a udržovat nízké těžiště pro pákový efekt.

Flinch a Blink

Tento vrták vyžaduje druhý baseman nebo shortstop pro pokrytí druhého, džbán, který hodí míčky domů a zachycovač plný výbavy za talíř. Džbán vrhne míče k útočníkovi z úseku a lovec pak přijede a hodí míč do druhé základny, aby se dostal do falešného běhu. Stres se rychle zbavuje míče a udělá další krok k tomu, aby dal na míč větší rychlost. Použijte stopky k měření doby, kdy rozteč narazí na rukavicu, a to, když na druhém podstavci udeří hůl.

Toto vrtací zařízení vyžaduje zachycovač za plnou výbavu za domácí deskou, trenér v krabičce s batou a další trenér na koleně 15 až 25 stop před záchranářem. Účelem tohoto cvičení je vycvičit mladého chytáka, aby nezasmál ani neotočil, když míč přichází na jeho obličej. Chcete-li začít, nechte koule koučů pod nohama u masky, zatímco lovec drží ruce za zády. Poté přiveďte chytač s jeho rukojetí dopředu, zatímco má džbán házet míčky v normální rychlosti, zamířil na masku chytače. Nechte trenéra v krabičce na těstíčku a vynechejte na každém hřišti.