Mládí baseballu warmup drills

Přehled

Je-li to čas hry, ujistěte se, že všichni hráči na každé pozici jsou uvolněni a připraveni vzít pole – což je místo, kde se zahřívají vrtáky. Kromě toho, že se tekoucí krve tekou, pomáhají vaši hráči Zaměřte se na základy hry těsně předtím, než se hodí první hřiště.

Dřevěné zahřívací kruhy

Pro vaši džbán je důležité, aby se jeho paže zahřála předtím, než vyrazí na hromadu. Nicméně, mít ho házet praxi hřiště omezuje počet hřišť, které může házet během hry. Zkuste místo toho ohřívat kruhy. Nechte svůj džbán stát nohama více než ramenní šířkou. Zatímco drží v ruce 5-libra činky, nechá se ho ohýbat v pase a dovolí, aby jeho vyklenutá paže zůstala volná. Měl by pak vytvořit velké kruhy se svou výškovou ramenou, 10 velkých kruhů ve směru hodinových ručiček a pak 10 proti směru hodinových ručiček. Zatímco se ještě sklonil, nechal ho zvednout nad hlavu a 10krát ho otočil nohama. Konečně jej nechte posunout stranu váhy na stranu před jeho tělem, aby dokončila zahřívací vrtačku.

Celosvětové vrtáky

Získat svůj mentálně připravený způsob obrany trvá jen pár minut zahřívání, ale může jim pomoci zůstat soustředěná na čas hry. Nechte svých startujících hráčů jít do svých polních míst, s výjimkou džbánu. Stiskněte nebo zatlačte míč do druhého baseman, který ho pak hodí do třetího basemanu. Hází ho k prvnímu basemanovi, který ho okamžitě hodí k lovci. Sběratel pak ho hodí na krátký doraz, který klesne. Dělejte to několikrát, pak přepněte a zasuňte míč do třetího basemana, který začne sérií vrhání “kolem rohu”. Třetí baseman hodí k druhému basemanovi, který hodí k prvnímu basemanovi, který ho hodí do chytač. Míč pokračuje kolem rohu na několik průchodů, dokud nejsou hráči zahřát. Zaměřte hráče na správnou formu a přesné hody.

Vrtačka vrtáků

Toto cvičení přinese čerpání srdcí vašich hráčů a krev, která jim pomáhá zahřát před zápasem. Jeden hráč má na počátku základnu s lopatou a všichni ostatní hráči na pozici krátkého startu seřazují jeden soubor do pole. Udeřte zemi míč k prvnímu hráči v řadě a nechte ho rychle hodit míč na první základnu, jako by se snažil ven-hodit běžec. Jakmile první baseman udeří míč, nechá ho vklouznout do kbelíku a běžet na linku krátkého dorazu. Nechte krátkou zastávku, která právě hodila, běžet na první základnu, abyste chytili další míč. Opakujte vrták, dokud všichni hráči nedosáhli linky alespoň několikrát.