Mládí fotbalové obranné konce cvičení

Přehled

V mládežnickém fotbalu se nemusíte obávat komplikovaných přestupků. Úkolem defenzivního konce v mládežnickém fotbalu je obecně obsahovat útočnou běžící hru a otočení přehrávání zpět dovnitř. Pokaždé, když se míč dostane mimo útočnou náruč, obranný konec musí být schopen vystoupit z bloku a učinit hru.

Porážka bloků

Ať už používáte čtyřčlennou nebo pětičlennou přední stranu, obranné konce jsou zodpovědné za kontejnment, což znamená, že nikdo, kdo míč nese, se může dostat ven. Chcete-li vylepšit tuto dovednost, nechte obranný konec napadnout vnější rameno útoku. Jeho ruce by měly jít k vnějšímu rameni a podpaží nářadí, aby ho ovládly. Nemáte obranný koncový spěch upfield, protože to ponechává příliš mnoho prostoru pro běh zpátky projít. Namísto toho koncová praxe zůstává na lince skřípání s rukama zablokovanými k ovládání nářadí. Když vidí nosič míčů, měl by házet palubu dovnitř a jít do hry.

Double Team Drill

V mládí fotbal, většina týmů používá dvojité týmy na nářadí, když běží směrem k jeho boku. Nástroj a těsný konec zdvojnásobí konec, aby se dostal na vnější stranu obrany. Učte svůj konec, jak porazit dvojitý tým. Nikdy by se neměl snažit obejít blokátory. Nechte ho na vnějším rameni nářadí, s pevným koncem venku. Když se k němu dostanou oba blokátory, měl by se konec pokoušet dostat nohu mezi blokátory a obrátit boky, aby se dostal hubený a sklouzl mezi linemen. Jakmile se otočí ramena směrem k sobě, konec vyhrál. Někdy ve vrtačce se konec pokusí projít a nebude schopen. Pokud k tomu dojde, konec musí jít k zemi, táhnout oba linemen dolů nad ním na řadu scrimmage vytvořit hromadu v díře.

Pass Rush

Mladé konce potřebují jen dva pohyby na průsmyku. V jednom-na-jeden průsmyk vrták, nebo proti stojanu-figuríny, mají konec napadnout vnější rameno na nářadí. Měl by běžet nahoru pole, opřel se do nářadí a ponořil si rameno dovnitř a vytrhnul vnitřní rameno přes podpaží nářadí, zatímco se ohýbal ke čtvrti. Poté, co několikrát učiní tento krok, začne se nářadí spěchat zpět, aby ho odřízl. Konec by měl spěchat nahoru pole na čtyři kroky, pak rostlina na jeho vnější noze a běhat uvnitř ustupujícího nářadí, ponořit vnější rameno a roztrhávat vnitřní rameno tackle.