Nucené občerstvení

Přehled

Pokud se snažíte snížit příjem sacharidů a myslíte si, že to eliminuje báječné občerstvení, možná se mýlíte. Mnoho jídel s nulovým obsahem karbidu dělá dobré občerstvení, čímž posiluje tělo, když máte hlad a pomáháte udržovat zdravou výživu a zároveň se cítit spokojeni. S malým množstvím předem plánovaných programů si můžete vychutnat širokou škálu nucených sacharidů.

Bez želatiny bez cukru

Želatina neobsahující cukr neobsahuje žádný sacharid a v průměru pouze 10 kalorií na porci podle “Základní výživy a dietní terapie”. Můžete si vyrobit cukru bez želatiny doma, pomocí směsi, nebo si ji koupit v hotových k jídlu v jednorázových nádobách, říká “Současná výživa”. Obvykle je želatina bez cukru slazena náhradou cukru, jako je aspartam nebo stevia. Bez želatiny bez cukru je vhodná svačina, která se zabalí do práce nebo do školy, protože nemusí být chlazena.

Zero-Carb Proteins

Ačkoli si možná nemyslíte na potraviny na bázi bílkovin jako občerstvení, někteří dělají vynikající volby. Například, použijte nějaký konzervovaný, vodou zabalený tuňák zabalený v nulovém karbovém salátu jako polední občerstvení. Nebo nakrájejte nějakou chudou šunku bez karbidu do šalátu smíchaného s celerem nebo drceným zelím. Většina sýrů je také nulová nebo nízká, takže vezměte nějaký sýr nebo jiný sýr jako svačinu na cestách. Vepřové kousky nebo hovězí kýta jsou také vysoce bílkovinné a obvykle nulové, ale nezapomeňte počítat jejich obsah tuku do svého denního stravovacího plánu.

Pečená vaječná bílá

Vaječné bílé jsou chudé zdroje bílkovin a neobsahují sacharidy, podle “Základní výživy a dietní terapie”. Pečte několik vajíček a po vaření zlikvidujte žloutek. Tvrdé vařené bílkové vaječné bílkoviny jsou nucené sacharidy, které lze snadno skladovat v chladničce. Jsou také snadno chytit, když spěcháte ven, takže je obzvláště dobrou volbou pro rušnou osobu.