Yogi detox čajové vedlejší účinky

Přehled

Čaj Yogi DeTox je účtován jako jemná pomůcka, která pomáhá tělu očistit. Informace o výrobku tvrdí, že čaj pomáhá těm dvěma primárním filtračním orgánům – ledviny a játra. Výrobce doporučuje, aby byl čaj používán až 30 dní. Pokud jste těhotná, měli byste se vyhnout tomuto čaji, protože některé z jejích složek, jako je extrakt jablečného bobu, se nedoporučuje těhotným ženám. Jiné přísady v čaji mohou vyvolávat vedlejší účinky.

Lékové interakce

Čaj Yogi DeTox může zvýšit nebo snížit vstřebávání léků nebo bylin, které jsou užívány současně díky kořenu sasparilla. Látky, které mohou být zvýšeny, zahrnují vizmut nebo digitální glykosidy, zatímco odstranění hypnotik by bylo urychleno, jak uvádí americká botanická rada “Kompletní německá komise E monografie” od Mark Blumenthal.

Mírné trávicí efekty

Kořen zázvoru v Yogi DeToxu může způsobit několik mírných vedlejších účinků. Takové účinky jsou vzácné, ale mohou zahrnovat průjem, mírný zánět pálení žáhy, žaludeční potíže nebo pálení, podle zdravotnického centra Univerzity Marylandu. Zázvor může také ovlivnit schopnost srážení krve v těle. Pokud máte poruchu krvácení, nepoužívejte přípravky se zázvorem. Pokud užíváte léky na potlačení krve – dokonce i aspirin – konzultujte s lékařem před použitím přípravků obsahujících zázvor, doporučuje UMMC. Informujte lékaře, že používáte zázvor, pokud podstupujete chirurgický zákrok nebo pod anestezii. Pokud máte žlučové kameny, poraďte se s lékařem nejdříve.

Alergické reakce

Yogi DeTox obsahuje kořen pampelišky a lopuch, což může u některých lidí vyvolat alergickou reakci. Vyhýbejte se jestliže jste alergičtí na sedmikrásky, ragweed, chryzantémy, heřmánek, měsíček měsíce, řebříček nebo jód, doporučuje UMMC.

Diuretické účinky

Rastlina v Yogi DeToxu také slouží jako diuretikum. Pokud jste dehydratováni, musíte se vyvarovat lopuchu, doporučuje UMMC. Také mluvit s lékařem před použitím produktů s lopuchu, pokud užíváte pilulky na vodu, protože může zvýšit diuretický účinek a zvýšit riziko dehydratace. Pokud užíváte lék na diabetes, musíte také před konzumací tohoto čaje konzultovat s poskytovatelem zdravotní péče, protože lopuch může snížit hladinu cukru v krvi. To zvyšuje riziko hypoglykémie, doporučuje UMMC.